Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko na usługi pasażerów

Gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy jest jednym z najpopularniejszych portów lotniczych w Polsce. Po krakowskich Balicach i warszawskim Okęciu ten port lotniczy jest najpopularniejszy, a to za sprawą nie tylko odbywających się tu regularnie wysokiej klasy lotów - na tym lotnisku istnieje również wiele punktów gastronomicznych i usługowych, z których pasażerowie tanich linii lotniczych mogą korzystać.

Do punktów tych możemy zaliczyć m.in. wypożyczalnie samochodów Gdańsk lotnisko. Na Gdańskim lotnisku mieści się kilka takich wypożyczalni. Poza punktami wynajmu aut są tutaj również siedziby touroperatorów. No tak, w końcu lotniska to miejsca skupiające podróżnych, a biura turystyczne turystów potrzebują jak wody.

Znajdziemy więc na Gdańskim lotnisku m.in. siedziby biur 7islands, Alfa Star, Ecco Holiday, Grecosa, Itaki, Neckermanna, Oasis Tours czy TUI. Możemy więc zupełnie nieplanowo na lotnisku w Gdańsku wykupić sobie wycieczkę i przy okazji…zarezerwować kolejny lot samolotem!

Również punkty gastronomiczne zapraszają na Gdańskim lotnisku do siebie. Mamy tutaj m.in. kawiarnie CoffeeHeaven i Coffee Corner, w których napijemy się espresso lub cappuccino. Największą frajdę może nam sprawić jednak wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko! To właśnie w niej wynajmiemy samochód na cele sprawnego poruszania się po Trójmieście, które przecież tłoczną aglomeracją jest i nie ma co tego ukrywać. Samochodem jest na pewno dużo sprawniej przemieszczać się niż komunikacją miejską.

Wypożyczalnie samochodów Gdańsk lotnisko mogą jednak dla wielu pozostawać obojętne, kiedy na Gdańskim lotnisko tak wiele innych punktów usługowych. Możemy tu nadać list w Poczcie Polskiej, wziąć kredyt w banku Nordea lub np. zakupić biżuterię w S&A Jewellery design. Będziemy mogli też skorzystać z kantora walut ISI Interchange lub saloniku prasowego VIRGIN. Wszystko do naszych usług - nasz pasażer, nasz pan!

Published by