Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk Lotnisko - nowe inwestycje lotniska

Port lotniczy w Gdańsku rozwija się niesamowicie szybko. Projekt, do którego początkowo wiele osób było sceptycznie nastawionych, okazał się strzałem w dziesiątkę - Gdańsk potrzebował lotniska, tak samo jak lotniska potrzebowała Polska w swojej północnej części. Obecnie port lotniczy w Gdańsku nie tylko obsługuje z roku na rok coraz większą liczbę pasażerów, ale również dynamicznie się rozwija, o czym świadczą liczne prace modernizacyjne.

Jedną z nowości jest powstanie Wypożyczalni Samochodów Gdańsk Lotnisko. Jest to nowoczesna wypożyczalnia samochodów, w której podróżni mogą znaleźć niemal każdą markę i każdy model - począwszy od niewielkich samochodów dla singli, poprzez typowe miejskie samochody osobowe, aż po wielkie samochody kombi dla całej rodziny. Tak bogata oferta Wypożyczalni Samochodów Gdańsk Lotnisko mówi sama za siebie.

Oprócz tego na lotnisku oraz w jego najbliższych okolicach powstało wiele punktów gastronomicznych. Teraz możemy tutaj zjeść zarówno szybką zapiekankę jak i wykwintny obiad w restauracji. Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk Lotnisko, restauracje, sklepy wolnocłowe, kantory… To wszystko i jeszcze więcej znajduje się teraz na lotnisku w Gdańsku.

Published by